Pobierz wersję próbną

Wpisz swoje dane:

Cel pobrania: *

Wybierz linię produktów:

Wybierz program:

Wybierz program:

Pozostałe programy:

Informacja o zasadach i celach przetwarzania danych osobowych

*

Akceptuję Warunki pobierania i korzystania z wersji próbnej programów InsERT S.A.

*

Oświadczam, że zapoznałam/-em się z informacją o zasadach i celach przetwarzania danych osobowych.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest InsERT S.A., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 2, 54-519 Wrocław, zwana dalej Administratorem.

Dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia zamówienia i korzystania z wersji demonstracyjnych programów Administratora oraz w celu realizacji ewentualnych roszczeń.

Przysługujące prawa: dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

W przypadku udzielenia dobrowolnych zgód marketingowych dane osobowe będą przetwarzane także w celu oferowania innych produktów i usług (przy użyciu wybranego kanału komunikacji). Zgody te można wycofać w każdym czasie poprzez iod@insert.com.pl. Wycofanie zgód nie będzie miało wpływu na legalność tych działań przed ich wycofaniem.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj.

Jeżeli chce Pani/Pan być informowana/-y na bieżąco o ważnych zmianach w programach, innych produktach i usługach, ofertach oraz komunikatach skierowanych do naszych klientów, prosimy o wyrażenie odpowiedniej, dobrowolnej zgody na taką komunikację i przekazywanie informacji:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez InsERT S.A. końcowych urządzeń telekomunikacyjnych w celu przekazywania na podany przeze mnie adres e-mail i/lub numer telefonu informacji o ważnych zmianach w programach, informacji handlowych związanych z działalnością InsERT S.A., w tym w szczególności ofert, cenników i innych informacji, służących promocji towarów i usług, w formie:

W każdej chwili mogę wycofać każdą z wyrażonych zgód oraz zgodę na wszystkie formy komunikacji.

Pola oznaczone gwiazdką ( * ) są obowiązkowe do wypełnienia